imprezy integracyjne Zakopane,offroad Zakopane,quady Zakopane,skutery śnieżne Zakopane
imprezy integrazyjne zakopane offroad zakopane

JAZDA KONNA W TERENIE GÓRSKIM

(Przepustowość 2-10 osób na 2 godziny)

Wycieczka w przepiękne tereny, pełne niezapomnianych widoków z grzbietu koni. Cisza, spokój, lasy, strumienie, dzikie zwierzęta – to idealne miejsce, aby odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć na grzbiecie konia. Nasze ścieżki rozpościerają się również po słowackiej stronie, ogromne polany zachęcają do galopu, któremu tak ciężko jest się oprzeć. Wiatr we włosach, serce bijące jak dzwon to jest to, czego pragną doświadczeni jeźdźcy.

Wielką zaletą tej atrakcji jest to, że jest przeznaczona również dla osób początkujących, które nigdy nie jeździły konno. Dla nich zorganizujemy 30-minutowe szkolenie na bezpiecznej ujeżdżalni piaskowej. Wycieczki są organizowane od marca do listopada.

Cena: od 350zł/ osoba za 2 godziny

REZERWACJA

PLN
Proszę wypełnić wszystkie pola i zaakceptować regulamin

(Przepustowość 2-10 osób na 2 godziny)

Cena: od 350zł/ osoba za 2 godziny

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JAZDA KONNA W TERENIE GÓRSKIM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.